Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie od stycznia 2014 roku zatrudnia osoby niepełnosprawne, niewidome i niedowidzące.

 

Na specjalnie przystosowanych stanowiskach dla osób z dysfunkcjami wzroku nasi pracownicy zatrudnieni są jako telemarketerzy w „Nadzieja Call Center”, a także jako masażyści.

 

„Nadzieja Call Center”

 

OFERTA:

 

Szanowni Państwo

 

jeśli poszukujecie nowych dróg dotarcia do szerokiego grona Klientów, lub chcecie utrzymywać na bieżąco kontakt z dotychczasowymi Waszymi Klientami (w celu informowani o promocjach, przypominania o najnowszych ofertach, umawiania na spotkani etc.) zachęcamy do zapoznania się z możliwościami jakie niesie ze sobą telemarketing.

 

Promocja produktów i usług za pośrednictwem telemarketingu przynosi dużo większe efekty niż tradycyjne sposoby reklamy. Za pomocą telefonu możemy dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, szczegółowo przedstawić im zalety i korzyści płynące z produktów oraz usług Państwa firmy. Największą zaletą marketingu telefonicznego są znacznie niższe koszty od tych, które pociąga za sobą tradycyjna reklama.

 

Każdego dnia wykonujemy około 150 telefonów w imieniu naszego Zleceniodawcy. Miesięcznie jest to ponad 3200 telefonów, dzięki którym zyskujecie Państwo bardzo ważne relacje z Klientami.

 

Temat rozmów zawsze ustalany jest z naszym Zleceniodawcą. Treść może być w dowolnym momencie modyfikowana w zależności od Państwa wytycznych. Wszystkie rozmowy prowadzone przez naszych pracowników są nagrywane.

 

Dla każdego z naszych Klientów przygotowujemy osobną ofertę na świadczenie usług w zakresie call center w zależności od indywidualnych Państwa potrzeb.

 

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu panią Małgorzatą Góźdź pod nr telefonu 534 007 010 lub m.gozdz(at)nadziejarodzinie.org.pl

 

Zachęcamy do współpracy, jednocześnie informujemy, że dochód pozyskany ze zleceń przeznaczamy na dalsze szkolenia oraz rehabilitację osób niepełnosprawnych.

 

MASAŻE

 

Zapewne o niebywałej sprawności manualnej oraz o wysokim stopniu wrażliwości dłoni u osób niewidomych nie musimy Państwa przekonywać.

To właśnie w ich wprawne, profesjonalne, oraz wrażliwe ręce oddajemy wykonywanie masaży.

 

OFERTA:

Masaż klasyczny

30 min = 25 zł

60 min = 40 zł

Masaż leczniczy

(wymagane skierowanie od lekarza)

30 min = 28 zł

60 min = 45 zł

Relaksacyjny

30 min = 25 zł

60 min = 40 zł

Drenaż limfatyczny

40 min = 30 zł

 

Masaż sportowy

30 min = 28 zł

60 min = 45 zł

Masaż odchudzająco - antycellulitowy

(brzuch, uda, pośladki)

30 min = 28 zł

60 min = 45 zł

Masaż bańką chińską (ujędrniająco – antycellulitowy)

30 min = 28 zł

60 min = 45 zł

Masaż aromaterapeutyczny

30 min = 28 zł

60 min = 45 zł

Każdy dziesiąty masaż wykonujemy GRATIS

 

OPIS MASAŻY


Masaż klasyczny to najpopularniejszy z masaży, który ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta.  Zapobiega wielu chorobom z dziedziny ortopedii, neurologii, pediatrii oraz chorób internistycznych.

 

W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.Masaż klasyczny jest wykonywany bezpośrednio na ciele osoby masowanej przy użyciu środka ułatwiającego masaż np. oliwki. Najczęściej stosuje się tradycyjne techniki masowania, czyli rozcieranie, głaskanie, wyciskanie, przesuwanie, oklepywanie. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

 

Drenaż limfatyczny za pomocą rąk terapeuty usprawnia się krążenie limfy. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Tempo masażu jest bardzo wolne (ok. 10-15 ruchów na minutę), a wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie. Zabiegi mogą odbywać się nawet do kilku razy dziennie. To także skuteczna metoda leczenia celullitu. Przyjemna technika masażu poprawiająca metabolizm organizmu, pobudzająca układ limfatyczny, przyśpieszająca proces oczyszczania oraz wspomagająca transfer tłuszczu.

 

Masaż sportowy wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej niż masaż klasyczny. Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak i usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji. Masaż sportowy jest integralnym elementem systemu odnowy biologicznej. Wykorzystywany jest jako środek pomocniczy w profesjonalnych programach treningowych. Pozwala lepiej przygotować ciało sportowca do wysiłku fizycznego. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Masaż sportowy jest zalecany jest amatorom, miłośnikom sportu dla osiągnięcia lepszych rezultatów i poprawy samopoczucia.

 

Masaż antycellulitowy, wyszczuplający. "Pomarańczowa skórka" czyli cellulit, ale również pseudocellulit i cellulitis, to różne problemy dotykające dziś wiele kobiet i mężczyzn, nawet w młodym wieku. Manualny masaż wyszczuplający - obok diety i aktywności fizycznej - to jeden z ważniejszych elementów wykorzystywanych w walce z tymi niechcianymi przypadłościami. przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na cellulit i problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej cierpi co drugi człowiek bez względu na wiek i płeć. To stres, brak ruchu, nieodpowiednia dieta i przepracowanie coraz częściej "męczy" nasze ciało i skórę. Po serii masażu antycellulitowego następuje widoczna redukcja tkanki tłuszczowej. Widocznie zmniejszają się obwody ciała, a skóra na Twoich biodrach , brzuchu , udach lub ramionach staje się bardziej sprężysta i jędrniejsza. Następuje również oczyszczenie organizmu z toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej, oraz poprawa konsystencji i barwy skóry.

 

Masaż bańką chińską. Cellulit to problem 99% kobiet, a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących ten defekt. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu.

 

Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. W dawnych czasach używano w tym celu wydrążonych w środku rogów. Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi. Zaleca się stosowanie serii zabiegów.

 

Masaż aromaterapeutyczny. Jest to połączenie masażu relaksacyjnego z aromaterapia. Masaż   ten poprawa krążenie krwi i jest niezwykle skuteczną metoda usuwania objawów stresu oraz różnych dolegliwości przy wykorzystaniu leczniczych właściwości naturalnych olejków  eterycznych pochodzenia roślinnego. Masaż aromaterapeutyczny to płynny i spokojny masaż  całego  ciała lub wybranego fragmentu ciała-najczęściej całych pleców i kark. W masażu aromaterapeutycznym stosuję mieszaniny olejków eterycznych, rozpuszczonych w naturalnych olejach roślinnych.

 

Masaż leczniczy. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg. To także rozluźnianie mięśni oraz łagodzenie napięcia psychicznego, co przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

 

Wymagane jest skierowanie od lekarza, w celu sprecyzowania zachodzących zmian w organizmie, oraz medycznych wskazówek dotyczących dolegliwości Pacjenta.

 

ZAUFALI NAM: